fbpx

Event


2019 Alumni
Region 1
AJ Jones (Southern Nash) – Gardner-Webb University
Evan Hart (Rocky Mount) – North Carolina A&T State University
Tyson Bass (Hunt) – North Carolina Wesleyan College
Gavin Huff (Hunt) – North Carolina Central University
Chad Bean (Fike) – Brunswick CC
Tristan Griffin (Farmville Central) – North Carolina Wesleyan College
Colin Riddick (Northeastern) – Chowan College
Austin Scott (Riverside) – Mid-Atlantic Christian University
Xavier Meachem (South Central) - North Carolina A&T State University
Chase Waddell (Hunt) – North Carolina Central University
Alden Cottle (Bertie Early College) – University of Mount Olive
Hunter Stokely (Fike) – UNC Chapel Hill
James Gilreath (Manteo) - Davidson College Football
Eason Warren (DH Conley) - Barton College

Region 2
Josh Hartsfield (Goldsboro) – Barton College
Drew Tyndall (Ashley) – UNC Charlotte
Luke Davis (Southern Wayne) – Southeastern CC
Sam Garcia (Laney) – High Point University
Tanner Capps (Rosewood) – Louisburg College
Declan Champey (New Bern) – Mercer University
Hunter Hodges (New Hanover) – UNC Wilmington
Greg Clucas (Hoggard) – Rice University
Andrew Fricks (Eastern Wayne) – Barton College
Logan Price (Rosewood) – University of Mount Olive
Cameron Barefoot (Midway) – Campbell University
Jonah Beaman (Parrott Academy) – Barton College
Trey McLawhorn (Parrott Academy) – Brigham Young University
 
Region 3

Ty Cummings (Corinth Holders) – Campbell University
Joey Berini (Orange) – East Carolina University
Jack Howell (Fuquay Varina) – UNC Wilmington
Tanner Smith (Corinth Holders) – UNC Wilmington
Cameron Verrier (Cleveland) – Wake Tech CC
Cyle Phelan (Fuquay Varina) – UNC Wilmington
David Keith (Fuquay Varina) – High Point University
Ryan Wilson (Jordan) – Davidson College
Landon Ginn (Corinth Holders) – East Carolina University
Michael Groves (Holly Springs) – UNC Asheville
Chris Katz (Heritage) – Wake Forest University
Sam Kulasingam (Holly Springs) – Air Force Academy
Trent Simmons (Bunn) – Florence-Darlington Technical College
Ben Peterson (Apex) – Appalachian State University
Luke Hutchinson (Jordan) – Queens University
Hogan Stallings (Wake Forest) – Gardner-Webb University
Garrett Moffett (Cary) – NC State University
 
Region 4
Jake Inman (Whiteville) – UNC Pembroke
Dalen Thompson (Triton) – Campbell University
Jagger Haynes (West Columbus) – San Diego Padres
Isaac Garner (St. Paul’s) – UNC Pembroke
Thomas Harrington (Southern Lee) – Campbell University
Justin Honeycutt (Pine Forest) – UNC Asheville
Harris Jackson (East Montgomery) – Catawba College
Lincoln Ransom (Whiteville) – Old Dominion University
Isaac Gonzales (Pine Forest) – UNC Asheville
Drew Bryan (Southern Lee) – University of Chicago
Aaron Smith (Grays Creek) – UNC Pembroke
Austin Swan (Harnett Central) – Campbell University
Luke Craig (Southern Lee) – UNC Wilmington
Tyler Strickland (Grays Creek) – UNC Wilmington
Carson Kelly (Lee County) – NC State University
Jeremiah Locklear (Purnell Swett) – University of South Carolina-Sumter
 
Region 5
Matt Kemp (Randleman) – UNC Greensboro
CJ Boyd (Reagan) – East Carolina University
Carson Yates (High Point Christian) – Gardner-Webb University
Levi Perrell (Oak Grove) – Catawba College
Michael Carico (Glenn) – Davidson College
Chet Sikes (Wesleyan Christian) – North Carolina Central University
Hayden Summers (Northwest Guilford) – Walters State CC
Trey Cooper (Randleman) – NC State University
Danny Beal (Reagan) – East Carolina University
Drew Needham (Providence Grove) – Western Carolina University
Seth Polen (Oak Grove) – Catawba College
Connor Cox (Wheatmore) – UNC Pembroke
Jacob Shafer (Southwest Guilford) – UNC Wilmington
Coby Ingle (Rockingham County) – NC State University
Alexander Hughes (Grimsley) – UNC Charlotte
Joey Rezek (Northwest Guilford) – East Carolina University
Gavin Mortenson (Northwest Guilford) – Western Carolina University
Merritt Beeker (North Davidson) – East Carolina University
Duncan Howard (Glenn) – Presbyterian College
 
Region 6
Chad Sikes (Piedmont) – Mars Hill College
Rhett Lowder (North Stanly) – Wake Forest University
Andrew Schuldt (Hough) – Campbell University
Travis Snell (Hickory Grove) – University of South Carolina-Lancaster
Zachary Wilson (Burns) – Cleveland CC
Brent Walls (Cherryville) – Wingate University
Brandon Hudson (Cuthbertson) – NC State University
Dalton Pence (Cherryville) – UNC Chapel Hill
Seth Whitley (North Lincoln) – Appalachian State University
Konni Durschlag (Mallard Creek) – Ashland University
Robert Stone (Covenant Day) – Western Carolina University
Chandler Riley (Cox Mill) – UNC Charlotte
Jake Soorus (North Lincoln) – Appalachian State University
Corey Avant (Sun Valley) – Wingate University
Joe Haney (Southlake Christian) – Davidson College
Martin Gair (Cox Mill) – UNC Wilmington
Lucas Martino (Carmel Christian) – UNC Charlotte
 
Region 7
Aaron Williams (Davie County) – Catawba College
Anthony Azar (Davie County) – Mars Hill University
Cameron Clonch (Mooresville) – East Carolina University
Braxton Church (West Wilkes) – Appalachian State University
Riley Ledford (West Wilkes) – Queens University
Seth Keener (East Surry) – Wake Forest University
Brett Johnson (North Surry) – UNC Asheville
Carson Arnold (Lake Norman) – Appalachian State University
Garrett Chandler (Davie County) – East Carolina University
Easton Rhoney (Alexander Central) – Mars Hill University
Jack Stevens (Hibriten) – Catawba Valley CC
Rudd Ulrich (Lake Norman) – Pensacola State College
Jacob Bebber (Alexander Central) – Lenoir-Rhyne University
Ross Fowler (Maiden) – Catawba College
Bryson Hammer (Alexander Central) – Clemson University
Cameron Arnold (Lake Norman) – NC State University
Travis Hamrick (Watauga) – UNC Chapel Hill
Jack Fortin (South Iredell) – Lenoir-Rhyne University
 
Region 8
Bailey McGinnis (Chase) – Lenori-Rhyne University
Three Hillier (Asheville) – Liberty University
Cambell Conard (T.C. Roberson) – East Tennessee State University
Walker Case (Brevard) – Catawba Valley CC
Jack McKinney (Chase) – Cleveland Community College
Hunter Bryson (Tuscola) – Appalachian State University
Levi Medford (Pisgah) – King University
Sam Duncan (Asheville) – Brown University
Kyle Gaither (West Henderson) – Caldwell CC
Davin Miller-Madden (TC Roberson) – Florence-Darlington Technical College
Colton Eller (West Henderson) – Caldwell CC
Nicholas Capozzi (Polk County) – Gardner-Webb University
Carter Lindsay (AC Reynolds) – North Carolina State University
Caleb Lafunor (AC Reynolds) – Guilford Technical CC