Event


2013 Alumni
Marissa Aguilar (Jack Britt) - NC Wesleyan
Grant Austin (Corinth Holders) - VMI
Courtney Boger (South Iredell) - Winthrop
Emily Borel (CB Aycock) - Methodist
Garrett Bridgewater (Croatan) - Wingate
Mitchell Brown (Mount Airy) - Campbell (Football)
Mariah Coleman (West Rowan) - Wingate
Nigel Cross (Northeastern) - Louisburg
Codi Dalton (Currituck) - Virginia Wesleyan
Dani Dangond (Cuthbertson) - Belmont Abbey
Dylan Elliot (Jacksonville) – Greensboro College
Izzy Evans (East Bladen) - NC State
Daniel Faler (Mallard Creek) - Queens University
Kaitlyn Fletcher (Jacksonville) - Wingate
Sabrina Frankel (Sun Valley) - Wingate
Tyler Gioielli (Laney) - Methodist
Omar Gonzalez (Havelock) - Barton
Syd Hall (Bandys) - Colorado State
MaryKate Helms (White Oak) - Navy
Kierstyn Horton (Swansboro) - Mars Hill (Cross Country)
Hunter Hudson (Southeast Guilford) - Liberty
Steven Huppe (Tuscola) - Presbyterian
Alexis Hurd (Jacksonville) - UNC Pembroke
Chris Inman (Hickory Ridge) - North Greenville
Chason Karst (Corinth Holders) - Belmont Abbey
Quincy Kroeschell (Providence) - Newberry College
Rachel Krueger (White Oak) - Barton
Kennedy Lambert (East Rowan) - Averette
Rachel Lambert (Statesville Christian) - Belmont Abbey
Zoe Lewis (AC Reynolds) - UNC Asheville
William Liles (Southern Nash) - Gardner Webb
Haley Lindsay (Forbush) - Campbell
Tyus Lopez (Mallard Creek) - Cape Fear CC
Madison Manship (Jack Britt) - Cape Fear CC
Megan McCallister (AC Reynolds) - UNC Charlotte
James Miller (Hickory Ridge) - North Greenville
Abbey Mills (Piedmont) - Anderson
Akiqula Mills (Freedom) - UNC Pembroke
Cameron Noonan (Swansboro) - Limestone College
Rebecca Parker (West Rowan) - Georgia Southern (Track)
Julie Perkins (Jordan) - Lees-McRae
Daniel Peru (Wilson Christian) - Barton
Brian Pinder (Laney) – Cape Fear CC
Alejandro Pino (Jacksonville) - Chowan
Hannah Pressley (Parkwood) - Univ. Texas – Pan America
David Ramirez (Jordan Matthews) - Pfeiffer
Julia Rebellon (Jack Britt) - NC Wesleyan
Katelyn Richard (Union Pines) - Belmont Abbey
Christine Rolfes (Cox Mill) - UNC Pembroke
Abigail Ross (Nash Central) - Louisburg
John Rouse (South Central) - Gardner Webb
Ricky Sanchez (First Flight) - William Peace
Mark Sharrar (Wake Christian) - Covenant College
Jenna Sharrits (West Henderson) - UNC Asheville
Austin Shedd (Swansboro) - Gardner-Webb
Ben Sherman (Mallard Creek) - King
Ariel Shores (Southeast Guilford) - App State (Track)
Natalie Shuman (Home School) - Lees-McRae
Joey Simpson (Northern Nash) - William Peace
Joshua Sorensen (Butler) - Catawba College
Shayla Thorne (Tarboro) - NC Wesleyan
David Vega (Spring Creek) - Barton
Maggie Walker (Elkin) - Pfeiffer
Warren Washington (Jacksonville) – Greensboro College
Katelyn Watkins (A.L. Brown) - UNC Pembroke
Bronson Watts (Camden Co.) - Univ. Missouri – Kanas City
Franklin Wepner (Newton-Conover) - Lenoir Rhyne
William Woody (WCHA) - Central Arkansas
Hailey Wright (South Iredell) - Catawba College
Andrew Zendan (Providence) - Rensselaer
Michael Zendan (Providence) - Wentworth Institute of Tech.